Detoks alkoholowy Bydgoszcz

Praktyka Lekarska Bydgoszcz oferuje kompleksowe terapie implantacji esperalu. Zróżnicowane pakiety wszywki alkoholowej są odpowiedzią na potrzeby pacjentów.

Odtrucie alkoholowe Bydgoszcz – leczenie kaca

Detoks alkoholowy wykonywany by w sposób doraźny pomóc ze skutkami nadużycia alkoholu. Odtrucie w tej ofercie trwa 3 godziny i jest wygodnym sposobem na dojście do siebie.

Wyciąganie z ciągów alkoholowych

Leczenie alkoholizmu przy zastosowaniu odtrucia alkoholowego jest niezwykle pomocne przy wyprowadzaniu pacjenta z ciągu alkoholowego. Kompleksowe działanie detoksu alkoholowego to zasługa przede wszystkim odpowiednio dobranej gamy leków i płynów. W naszej klinice dążymy by oferowane przez nas alkoholoodtrucie było dostosowane do bieżących potrzeb pacjenta i jego organizmu. W ramach odtrucia alkoholowego oferujemy dwie usługi:

– Detoks alkoholowy Standard
– Alkoholoodtrucie VIP

Esperal standard

Kuracja łączy w sobie wysoką efektywność i atrakcyjną cenę. Stanowi ona najekonomiczniejsze rozwiązanie na rynku usług leczenia alkoholizmu. W ramach tej oferty pacjentowi wszyta zastaje oryginalna wszywka alkoholowa przy zastosowaniu znieczulenia. Do zaszycia ranki użyte zostają klasyczne nici. Pacjent jest zobligowany do przychodzenia na wizyty kontrolne w celu regularnego sprawdzania szwów i gojenia się ranki.

Esperal VIP

Terapia skierowana jest do osób, które cenią ponad wszystko wysoki standard usługi medycznej. W tej ofercie pacjent może liczyć na podanie wcześniej antybiotyku, który chroni przed ewentualną infekcją. Oryginalny esperal Bydgoszcz jest aplikowany pod miejscowym znieczuleniem a do zaszycia ranki stosowane są nici kosmetyczne, które są samo rozpuszczalne. Dzięki czemu pacjent nie musi chodzić tak często na wizyty kontrolne.

Na życzenie pacjenta, wszycie esperalu może zostać wykonane podczas wizyt domowych. To sprawia, że terapia jest niezwykle dyskretna i komfortowa.

Dodatkowo dla naszych pacjentów przygotowaliśmy wyjątkowe rozwiązania w ramach detoksu alkoholowego. W zależności potrzeby oferujemy: